O nas

 

Firma KOLAGEN NCN POLSKA SP Z O.O. jest wyłącznym dystrybutorem czystego, naturalnego kolagenu rybiego w postaci proszku, dodatkowo oczyszczonego bezpośrednio w laboratoriach w Szwajcarii.

Naszym nadrzędnym celem jest zachowanie młodego wyglądu na dłużej, wyzwalanie dobrego samopoczucia oraz utrzymanie organizmu w najwyższej – zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej kondycji. Jesteśmy Twoimi sprzymierzeńcami w walce o zachowanie pięknego wyglądu, rzucamy wyzwanie upływającemu czasowi.

Poszukując skutecznych rozwiązań, Dorota Kurczewska, założycielka firmy, przez szereg lat eksplorowała rynki, w celu odnalezienia produktu godnego zaufania, czystego, satysfakcjonującego nawet najbardziej wymagających Klientów. Będąc niezależną kobietą sukcesu, z ogromnym doświadczeniem w branży i determinacją by stworzyć suplement o najwyższej jakości, po latach poszukiwań, nawiązała współpracę ze szwajcarską firmą która w unikalny sposób oczyszcza kolagen naturalny, czynny biologicznie. W wyniku wspólnie  podjętej współpracy Firma Kolagen NCN Polska uzyskała dostęp do innowacyjnego procesu technologicznego (strzeżonej receptury).

Najwyższa jakość dla wszystkich

Od początku misją założycielki firmy KOLAGEN NCN POLSKA SP. Z O.O. było stworzenie produktu najwyższej jakości, ale dostępnego pod względem finansowym dla każdej grupy odbiorców. W trosce o powyższe założenia, po długich negocjacjach, został uzyskany produkt  nowatorski w cenie najkorzystniejszej na rynku zarówno polskim, jak i europejskim. Produkt dostępny teraz dla wszystkich, każdego dnia!

Kolagen NCN
Teraz dostępny każdego dnia!!!

Zaufanie swoich Klientów firma KOLAGEN NCN POLSKA SP Z O.O. buduje na indywidualnym, profesjonalnym podejściu, widocznych efektach działania swojego produktu oraz pełnym bezpieczeństwie jego stosowania, popartym uzyskanymi certyfikatami.

Nieustanna obserwacja prowadzi nas do odkrywania i wdrażania nowych rozwiązań, dzięki czemu w sposób stały ulepszamy oferowane naszym Klientom produkty. Dokładamy wszelkich starań by wiedza o naszym produkcie była ogólnie dostępna a nasz Klient w pełni świadomy jego zalet i bezcennych właściwości.

Szanowni  klienci , mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż z początkiem 2018 roku, nasza Firma  Kolagen ncn Polska sp. z o.o. stała się formalnie producentem kolagenu rybiego (morskiego) oraz jedynym właścicielem unikalnej receptury.

Chcielibyśmy podziękować  wszystkim naszym  wyjątkowym klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli, za wasze podziękowania, które stały się inspiracja do tworzenia nowych suplementów będących odpowiedzią na Państwa zapotrzebowanie : suplementu diety GOLD, suplementu diety DETOX. Nowe produkty zostały wzbogacone o  cenne składniki, stanowiące uzupełnienie zróżnicowanej diety istotne dla zachowania zdrowego trybu życia.

„Dziękujemy, że jesteście z nami”.

Za Państwa  niezastąpiony wkład  w budowanie  pozycji naszej Firmy  na rynku suplementów , dzięki waszej pomocy będziemy zawsze o jeden  krok do przodu.

Prezes Zarządu

Piotr Kurczewski

 

SKLEP INTERNETOWY
+48 42 207 15 31
bok@kolagen-ncn.pl
OBSŁUGA SKLEPÓW
+48 42 207 15 31
t.banasiak@kolagen-ncn.pl
OBSŁUGA SKLEPÓW I APTEK
+48 790 800 897
zamowienia@kolagen-ncn.pl
ZAMÓWIENIA HURTOWE
+48 570 844 684
hurt@kolagen-ncn.pl